Panel dyskusyjny grupy S1

Panel dyskusyjny grupy S1


#1 2009.06.28 22:20:01

thorgoth

Wiceprezes

1094228
Zarejestrowany: 2009.06.28
Posty: 20

Projekt gazetki

Jako że za dwa pierwsze numery gazetki zostałem (całkiem słusznie) objechany bo były kiepskie, to też przed wypuszczeniem 3 numeru chciałbym go poddać konstruktywnej krytyce tu.

Gazetka w założeniu ma być dla noobków którzy niewiele wiedzą, niewiele rozumieją i potrzebują być prowadzeni za łapkę.



--


Witam w trzecim numerze gazety.
Na wstepie chcialbym zaznaczyc, że ma ona forme informatora dla poczatkujacych, wiec doswiadczeni gracze raczej nie znajda tu niczego dla siebie interesujacego.


***

http://img522.imageshack.us/img522/2279/szpitale.jpg
Mapa szpitali w ePolsce

Walczyc mozna po osiagieciu 5 lvl doswiadczenia. Każda walka zabiera 10 wellnes, wiec jest sens brac udzial w bitwie tylko mieszkajac w regionach posiadajacych szpital.

W ePolsce szpitala nie ma jedynie w regionie Mazuria, wiec jezeli mieszkasz na mazurach to musisz sie przeniesc w inny region.
Przenosiny są banalne: kupujesz bilet, a potem my profile-->change residence.
Nie masz kasy na bilet? Nie szkodzi, za zdobycie 6 poziomu dostaniesz bonus 5 gold (250zl).

***

Szpital raz dziennie regeneruje wellnes za darmo kazdemu, kto tego dnia walczyl w minimum jednej bitwie.


Szpital regeneruje (10xq) wellnes, czyli szpital q1 regeneruje 10, a q5 przywraca 50.

***

Kazdy moze walczyc w wojnach kraju ktory zamieszkuje, a takze jego sojusznikow o ile bija sie o swoje rdzenne regiony.
Aby zobaczyc w jakich wojnach bierze udzial nasz kraj wystarczy wlaczyc filtr (show active wars) i kliknac na ikonke z globusem:
http://img33.imageshack.us/img33/1084/filtrt.jpg

Po kliknieciu flagi panstwa ktore nas interesuje wyswietli sie lista konfliktow w ktorych mozemy walczyc.
Jezeli w ktoryms toczy sie wlasnie bitwa, mozemy do niej dolaczyc.

***


[under construction]

Offline

 

#2 2009.06.28 23:01:40

Roentgen

Prezes

2128788
Call me!
Zarejestrowany: 2009.06.28
Posty: 148

Re: Projekt gazetki

Uważam, że aby wypromować gazetę należy przywalić coś naporawdę spektakularnego.
Coś, co zainteresuje każdego. Nie tylko młodych. Tak się zdobywa reputację.

Musi też być to coś niepowtarzalnego. Te informacje tutaj są powszechnie i dość łatwo dostępne.

Moje propozycje:
DEMOGRAFIA ŚWIATOWA
Czas wykonania: 2 tygodnie.
Potrzebne: excel i czas.
Polega na:
Badaniu zmian w sytuacji demograficznej (liczba graczy umierających, średnia doświadczenia itp.) Ilość ludzi pracujących w firmach dla zeroskilowców, liczba ataków w bitwach treningowych (dobry wskaźnik, ile ludzi ma powyżej 5 levela), ile razy emitowano pieniądze w tym okresie itd.
Następnie ubrać to w tabelki i wykresy (mogę pomóc) i opublikowanie takiego opracowania.
To byłbu HIT!

Sam bym to chętnie przeczytał.

Offline

 

#3 2009.06.28 23:03:13

Roentgen

Prezes

2128788
Call me!
Zarejestrowany: 2009.06.28
Posty: 148

Re: Projekt gazetki

Natomiast takie artykuły można publikować na naszym forum. Szczególnie przy okazji rozkazów.

Offline

 

#4 2009.06.28 23:21:51

Gallar

Skarbnik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009.06.28
Posty: 54

Re: Projekt gazetki

Mnie się podoba, ale powiedz gdzie to sprawdzić
My paces -> Army -> Show active wars, pod "details" wyświetla się informacja czy i ile walk toczy się w tej wojnie.
Możesz też napisać o bitwie treningowej na R-I.

Offline

 

#5 2009.06.28 23:35:31

thorgoth

Wiceprezes

1094228
Zarejestrowany: 2009.06.28
Posty: 20

Re: Projekt gazetki

Gallar napisał:

Mnie się podoba, ale powiedz gdzie to sprawdzić

Tu?

Offline

 

#6 2009.06.28 23:39:51

Gallar

Skarbnik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009.06.28
Posty: 54

Re: Projekt gazetki

Powiedz gdzie jest to menu wojen ;-p

Odpowiedziałem Ci na to zagadnienie w tamtym poście ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsparcie.pun.pl www.exo.pun.pl www.et.pun.pl www.polishcivilparty.pun.pl www.szczurekom.pun.pl